Ana Sayfa Apk Dosyaları VPN Free - Betternet Hotspot VPN & Private Browser 5.7.0

VPN Free – Betternet Hotspot VPN & Private Browser 5.7.0

Betternet VPN, Android cihazlar için ücretsiz ve sınırsız bir VPN (Sanal Özel Ağ) proxy’sidir. Betternet VPN IP adresinizi maskeler, internet trafiğinizi şifreler, genel Wi-Fi’yi özel bir ağa dönüştürür ve kısıtlanmış içeriğe güvenli ve anonim olarak erişebilmeniz için Android telefonunuzdaki site ve uygulamaların engelini kaldırmaya yardımcı olur.

VPN (Sanal Özel Ağ), coğrafi kısıtlamanın üstesinden gelmek ve istenen içeriğe erişmek için IP adresini gizlemek ve internet sansürünü atlamak için “Onion Router” olarak da bilinen Tor proxy’si gibi çalışır. Bununla birlikte VPN (Sanal Özel Ağ), Tor’dan (Onion Router) çok daha hızlı bir bağlantı hızına ve daha iyi gizlilik ve güvenlik korumasına sahiptir.

Bir VPN’in (Sanal Özel Ağ) üç ana özelliği:

• Gizli Tarama: VPN kullanarak herhangi bir gizli tarayıcı kurmanıza bile gerek kalmaz. Basitçe VPN’nizi açın ve tüm İnternet trafiğiniz tamamen şifrelenir. Çevrimiçi etkinlikleriniz tamamen anonimdir.
• Wifi Güvenliği: Tüm çevrimiçi trafiğiniz bir VPN aracılığıyla şifrelenmiş olduğundan, erişmeye çalıştığınız genel WiFi erişim noktası ne olursa olsun, halka açık Wifi risklerinden korunacak ve tam WiFi güvenliğinin keyfini çıkaracaksınız.
• Konum Spoofer: VPN, IP adresinizi gizler, böylece konumunuz maskelenir ve herhangi bir yerden herhangi bir içeriğe erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.

Betternet VPN’i Şimdi Kurun:

► Web Sitelerinin ve Uygulamaların Engelini Kaldırın

Betternet ücretsiz ve sınırsız VPN kullanarak herhangi bir uygulamanın veya web sitesinin engelini kaldırabilirsiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve Snapchat gibi sosyal ağlara veya herhangi bir yerden diğer engellenen web sitelerine erişmek için devlet sansürünü ve coğrafi kısıtlamaları atlayın!

► Anonim Bağlantı ve Gizlilik Koruması

Bir VPN kullanarak, IP’niz ve konumunuz maskelenecek ve faaliyetleriniz artık internette izlenemeyecektir. Betternet VPN hizmeti, gizlilik korumanızdır ve web proxy sunucularından daha iyidir.

► Cihazınızı Koruyun

Betternet, halka açık WiFi bağlantı noktalarına veya hücresel veri ağlarına bağlıyken Android cihazınızın bağlantısını korur. Tıpkı ücretsiz bir Tor proxy’si (Onion Router) gibi çalışır, ancak daha da güvenlidir. Şifreniz ve kişisel verileriniz güvende ve hacker saldırılarına karşı korunuyorsunuz.

► Hızlı Hızla anonim olarak sörf yapın

Betternet hızlıdır! Konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın ve en hızlı sunucuya bağlar. Sonuç olarak, bağlantınız diğer VPN veya proxy sağlayıcılarından çok daha hızlı olacaktır.

► Shield WiFi Hotspot

Halka açık Wi-Fi bağlantı noktaları bilgisayar korsanları için mükemmel yerlerdir ve kişisel bilgilerinizi ele geçirirlerse, kimlik hırsızlığının bir sonraki kurbanı olabilirsiniz! Betternet VPN proxy, ağ trafiğinizi şifrelemek için gelişmiş VPN teknolojisini kullanır, HTTPS aracılığıyla bir web sitesine bağlanmanıza olanak tanır ve WiFi etkin noktanıza güvenli bir kalkan sağlar.

Betternet VPN ücretsiz sürümü reklam gösterir. Sınırsız ve reklamsız VPN’in keyfini çıkarmak için premium’a yükseltin!

adminhttps://mobilcihazlar.net
Türkiye'nin en iyi çözüm odaklı mobil platformu olan mobilcihazlar.net 'de makale yazarı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

En Popüler

Epic Games, Apple ile yasal savaşı daha da genişletiyor

"Avustralya Federal Mahkemesine sunulan bugünün yasal iddiası, Apple'ın App Store'daki davranışının pazar gücünün kötüye kullanılması olduğunu ve uygulama içi dağıtım ve ödeme...

iPhone 12 MagSafe Duo Şarj Cihazı 15 W şarjı desteklemiyor

Yalnızca 14W'ı destekler, ancak 27 watt'lık bir şarj cihazı satın almanız gerekir.Apple, yaklaşan MagSafe Duo şarj cihazının 15W şarjı desteklemeyeceğini...

Apple iOS 14: Keşfedilen tüm önemli yeni iPhone özellikleri

Widget'larÖnceden, Widget'lar yalnızca Bugün ekranında mevcuttu, ancak iOS 14 ile yeni Widget'lar bir bakışta zamanında bilgi sunacak...

Adobe XD CC İndir – Full v35.0.12 WİN – MAC + Lisanslı

Adobe XD CC  (x64)Adobe XD CC – hayalinizdeki tasarımı oluşturacak tüm araçlara sahip içerik özelliğiyle Uygulama ve Web siteleri tasarımı geliştirmeye yarayan bir...

En Yeni Yorumlar