Ana Sayfa Android OPPO Katlanabilir, Genişletilebilir Ekranlı Akıllı Telefonları Gösteriyor

OPPO Katlanabilir, Genişletilebilir Ekranlı Akıllı Telefonları Gösteriyor


OPPO , ilk ve dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu yeni sergiledi. Şirket bunu OPPO INNO Günü 2020 basın toplantısında yaptı. Bu cihazın adı OPPO X 2021 ve bunun bir konsept akıllı telefon olduğunu belirtmekte fayda var.

Şu anda, bu cihazın satışa çıkıp çıkmayacağından emin değiliz. OPPO, daha LG bile ulaşmadan teknolojiyi dünyaya göstermeye karar verdi. Bir yan not olarak, LG’nin katlanabilir akıllı telefonunu H1 2021’de duyurması bekleniyor. Yine de LG’nin telefonu büyük olasılıkla satışa çıkacak.

OPPO X 2021, şirketin genişletilebilir ekrana sahip ilk katlanabilir akıllı telefonudur.

Her durumda, OPPO X 2021 kesinlikle ilginç bir telefon. Normal bir akıllı telefona benziyor, ancak ekranı yatay olarak genişliyor. 7,4 inçlik bir panele genişleyebilen 6,7 inç OLED ekrana sahip.

OPPO, cihazın tarak benzeri bir iç yapı kullandığını söylüyor. Bunun “şekli ne olursa olsun tutarlı gücü” koruması gerekiyordu. İlginç ve etkili bir çözüm veya en azından kulağa öyle geliyor.

OPPO’nun ne zaman yuvarlanabilir cihazlar üretmeyi ve satmayı planladığını bilmiyoruz

Şirketin, yuvarlanabilir cihazlar üretmeyi ve kullanıcıların bunları satın almasına izin vermeyi planladığı açık, ancak bunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceğinden emin değiliz. OPPO şimdiye kadar bu tür bilgileri paylaşmadı.

LG ise önümüzdeki yılın ilk yarısında katlanabilir akıllı telefonunu duyurmayı planlıyor. Şimdiye kadar sahip olduğumuz bilgilere göre, şirket bu cihazı satmayı planlıyor. LG Wing ile aynı şirketin Explorer Programının bir parçası olarak duyurulacak. Döndürülebilir telefonlar katlanabilir olanları almaya hazırlanıyor gibi görünüyor ve bu izlemeye değer bir mücadele.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

En Popüler

Epic Games, Apple ile yasal savaşı daha da genişletiyor

"Avustralya Federal Mahkemesine sunulan bugünün yasal iddiası, Apple'ın App Store'daki davranışının pazar gücünün kötüye kullanılması olduğunu ve uygulama içi dağıtım ve ödeme...

iPhone 12 MagSafe Duo Şarj Cihazı 15 W şarjı desteklemiyor

Yalnızca 14W'ı destekler, ancak 27 watt'lık bir şarj cihazı satın almanız gerekir.Apple, yaklaşan MagSafe Duo şarj cihazının 15W şarjı desteklemeyeceğini...

Apple iOS 14: Keşfedilen tüm önemli yeni iPhone özellikleri

Widget'larÖnceden, Widget'lar yalnızca Bugün ekranında mevcuttu, ancak iOS 14 ile yeni Widget'lar bir bakışta zamanında bilgi sunacak...

Adobe XD CC İndir – Full v35.0.12 WİN – MAC + Lisanslı

Adobe XD CC  (x64)Adobe XD CC – hayalinizdeki tasarımı oluşturacak tüm araçlara sahip içerik özelliğiyle Uygulama ve Web siteleri tasarımı geliştirmeye yarayan bir...

En Yeni Yorumlar