Ana Sayfa iOS DisplayMate, iPhone 12 Pro Max'in en iyi akıllı telefon ekranına sahip olduğunu...

DisplayMate, iPhone 12 Pro Max’in en iyi akıllı telefon ekranına sahip olduğunu söylüyor

Ayrıntılı analiz ve laboratuvar testlerinden sonra DisplayMate, Apple’ın yeni iPhone 12 Pro Max amiral gemisinin şimdiye kadar test edilen en iyi ekrana sahip olduğunu açıkladı.

Yeni Apple cep telefonu, iPhone 11 Pro Max ve iPhone XS Max gibi eski telefonlara verilen benzer bir onur olan DisplayMate’in “En İyi Akıllı Telefon Ekranı” sıralamasını geri aldı . Şu anda iPhone 12 Pro Max, DisplayMate’in şimdiye kadarki en yüksek A + performans derecesine sahip.

“İPhone 12 Pro Max, hepsi de Metin Kitapçığına Yakın Mükemmel Kalibrasyon Doğruluğu ve Mükemmelden Görsel Olarak Ayırt Edilemeyen Performans sunan çok seçkin Akıllı Telefon Ekranlarının En İyi Katmanına katılıyor, böylece hepsi Eşzamanlı DisplayMate En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödüllerini aldı ve sürdürdü.” test firması yazdı.

Bu, tam ekran parlaklığını, yüksek kontrast oranını, keskinliği, düşük yansıtma oranını ve mutlak renk doğruluğunu içerir. İPhone 12 Pro Max, “renk doğruluğu ve yoğunluk ölçeğinde kayma” ve “görüntü kontrastı ve yoğunluk ölçeğinde kayma” gibi çeşitli kategorilerde “mükemmelden görsel olarak ayırt edilemez” aldı.

AppleInsider TV’den En Son Haberleri İzleyin

DisplayMate ayrıca Apple’ın True Tone ve Night Shift gibi bazı tescilli ekran teknolojilerini övdü ve cihazın ekranının da önceki iPhone 11 Pro Max’e göre% 10’a kadar daha fazla güç verimli olduğunu belirtti.

Ekranın kendisinde, iPhone 12 Pro Max sporunun Apple’ın şimdiye kadarki en büyük 6,7 inç ekranı ve 2778 x 1284 çözünürlüğü; 2.000.000: 1 kontrast oranı, HDR için 800 nit veya 1.200 pik parlaklık; ve P3 geniş renk gamı ​​desteği.

Tam DisplayMate “çatışması”, iPhone 12 Pro Max’in ekran teknolojileri hakkında daha fazla ayrıntıya giriyor ve rapor araştırma firmasından edinilebilir .

AppleInsider’ın bağlı kuruluş ortaklıkları vardır ve bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir. Bu ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

adminhttps://mobilcihazlar.net
Türkiye'nin en iyi çözüm odaklı mobil platformu olan mobilcihazlar.net 'de makale yazarı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

En Popüler

Epic Games, Apple ile yasal savaşı daha da genişletiyor

"Avustralya Federal Mahkemesine sunulan bugünün yasal iddiası, Apple'ın App Store'daki davranışının pazar gücünün kötüye kullanılması olduğunu ve uygulama içi dağıtım ve ödeme...

iPhone 12 MagSafe Duo Şarj Cihazı 15 W şarjı desteklemiyor

Yalnızca 14W'ı destekler, ancak 27 watt'lık bir şarj cihazı satın almanız gerekir.Apple, yaklaşan MagSafe Duo şarj cihazının 15W şarjı desteklemeyeceğini...

Apple iOS 14: Keşfedilen tüm önemli yeni iPhone özellikleri

Widget'larÖnceden, Widget'lar yalnızca Bugün ekranında mevcuttu, ancak iOS 14 ile yeni Widget'lar bir bakışta zamanında bilgi sunacak...

Adobe XD CC İndir – Full v35.0.12 WİN – MAC + Lisanslı

Adobe XD CC  (x64)Adobe XD CC – hayalinizdeki tasarımı oluşturacak tüm araçlara sahip içerik özelliğiyle Uygulama ve Web siteleri tasarımı geliştirmeye yarayan bir...

En Yeni Yorumlar